U toploj i prijatnoj atmosferi, u prostorijama JONS-a, 26. februara 2025. godine održano je predivno druženje ženske sekcije, koje ćemo dugo pamtiti! Ovog puta, tema našeg okupljanja bila je priprema zdravog i ukusnog sirovog kolača – prave poslastice koja je spojila svežinu, jednostavnost i ljubav prema zdravim navikama. Dok su vredne ruke pripremale ovu divnu poslasticu, ostatak društva je uživao u razgovoru, razmeni recepata i lepom druženju.
Bilo nas je ukupno 12, i svaka od nas dala je svoj doprinos – bilo kroz samu pripremu, bilo kroz bodrenje, deljenje korisnih saveta i, naravno, dobru atmosferu. Priprema kolača protekla je uz puno osmeha, toplih reči i radosnih trenutaka. Posebno su nas obradovale i tri devojčice koje su svojim prisustvom unele dodatnu dozu razigranosti i veselja.
Dok se naša torta hladila u frižideru i čekala da se „stegne“, usledilo je pravo iznenađenje – tombola sa korisnim i simboličnim poklončićima! Oduševljenje i radost nisu izostali, a svaki poklon, bez obzira na svoju vrednost, nosio je toplinu i pažnju, čineći ovaj trenutak još posebnijim. Pored skromnih poklona, najveći dar koji smo ponele sa sobom bila je energija zajedništva – ona koja nas osnažuje, inspiriše i podseća na to koliko je važno negovati ovakve trenutke i kada shvatimo koliko je malo potrebno da se obradujemo i učinimo jedna drugoj dan posebnim.
Ovo druženje je još jednom pokazalo koliko su ovakvi susreti dragoceni. Takođe je ostavilo je trag u našim srcima i još jednom potvrdilo koliko je lepo biti deo zajednice u kojoj se neguju prijateljstvo, podrška i radost malih stvari. Kada se okupimo, opustimo, razmenimo osmehe i podršku, srce nam je puno, a duša bogatija. Uz ukusnu tortu i još slađe društvo, ispratile smo ovo prelepo veče sa osmehom i radošću u srcu, već planirajući sledeći susret.
Sa puno pozitivnih utisaka i uspomena, radujemo se sledećem susretu i novim kreativnim idejama koje ćemo zajedno ostvariti! 💖
Ženska sekcija JONS-a




